Holistický prístup ku psychickému zdraviu.
Naše služby

HOLISTICKÁ PSYCHOLÓGIA
Holistický prístup
Prístup je postavený na prepojení tela, mysle a duše. Veda je rovnako dôležitá ako spiritualita, ktorá je novou vedou. Prepájame mosty, vytvárame novú cestu.
Psychosomatika
Bio-psycho-socio-spirituálno-energetické aspekty
Choroba, nerovnováha je prostredníkom medzi našim telom a dušou. Skutočné príčiny nie sú jasné na prvý pohľad. Otvárame spoločne cestu ako vnímať akýkoľvek príznak nielen z biologickej perspektívy, ale v širších súvisloatiach. Neostávajme na rázcestí, keď máme na výber.
KLINICKÁ PSYCHOLÓGIA, PSYCHOTERAPIA
Dopravná psychológia, psychologické poradenstvo pre vodičov, zbrojné preukazy
Zaoberáme sa celým spektrom psychologických porúch z oblasti psychiatrie a klinickej psychológie aplikovaním najnovších neurovedeckých poznatkov.
VNÚTORNÁ ALCHÝMIA ŽENY
Ženské zdravie, vyladenie ,rovnováha prináša úžitok do všetkých oblastí nášho života . Ůžasná oblasť stále aktuálna je nosným pilierom mojej práce. Obrovský potenciál na neustále objavovanie, doslova alchymický proces. Zdieľam s vami moje srdce.
TECHNIKY A NÁSTROJE
Systemické konštelácie, kraniosakrálna terapia, meditačná prax, mindfulness, génové klúče, caligraphy health, podporná aromaterpia,bachove kvetové esencie.
TRANSFORMAČNÉ SEMINÁRE A WORKSHOPY
Priestor na zážitok , učenie, získanie nástrojov, aktiváciu spiaceho potenciálu.
Aktuálne aj v online priestor.
Image module
Individuálny prístup
V tomto kontexte hľadáme s klientom prepojenie v rôznych úrovniach s rešpektom k jeho potrebám. Tento proces je v spoločne vytvorenom priestore obohatením pre obe strany. Načas prepojíme naše cesty , kde ako sprievodca ponúkam nástroje a možnosti. Klient sa tým učí vlastnej zodpovednosti a začína sa jeho dobrodružná ceste k sebe.
Image module
Holistické riešenia
Sú hľadaním cesty v širších súvislostiach. Akýkoľvek problém má vždy viacero vstupov a tým sa rozširuje možnosť výstupov.
Image
Daša Ciprichová
Psychoterapeut
Mgr. Daša Ciprichová

Psychológ / psychoterapeut

Som psychologička s dlhoročnou klinickou praxou a holistickým prístupom. Mám ukončené štúdium jednoodborovej psychológie na Palackého univerzite v Olomouci.Moje štúdium nikdy neskončilo a nekončí…Som absolventkou systemických konštelácii, psychosomatickej školy, výcviku v kognitívno-behaviorálnej terapii, párových workshopov,workshopov ženského liečenia, workshopov energetickej medicíny Donny Eden, Liečenia rodových línii  a mnohých ďalších . Posledné roky ma prirodzene  preniesli do nových oblastí , v ktorých som sa stala doslova prieskumníčkou. Hľadala som v tomto priestore to čo otváralo moje srdce a prinieslo mi pohľad v širších súvislostiach. Hlbším ponorom prostredníctvom práce s tieňmi, meditáciami, cvičením caligrafickej jogy som prichádzalo nato čo mne otvára srdce. Je čas podeliť sa o to s vami.

VIAC AKO LIEČBA

je dôležité mať sa na koho obrátiť

favicon
Vstupná konzultácia
Analýza problému alebo ochorenia vychádzajúca z psychosomatického princípu a následné vypracovanie terapeutického plánu na mieru.
Terapeutický proces
Na čas vstupujeme do systému (klienta, rodiny alebo spoločnosti), stávame sa sprievodcom a učíme klienta stopercentnej zodpovednosti za seba a svoj život.
 • Prevencia pred syndrómom vyhorenia
  Combine the best experience

  Curabitur pulvinar, lacus in hendrerit vehicula, nisi leo auctor quam, nec vulputate est velit id odio. In hac habitasse platea dictumst.

 • Práca s depresívnym a úzkostným pacientom
  Take care of the surroundings.

  Curabitur pulvinar, lacus in hendrerit vehicula, nisi leo auctor quam, nec vulputate est velit id odio. In hac habitasse platea dictumst.

 • Vypracovanie výživového plánu
  Prepare for new experience.

  Curabitur pulvinar, lacus in hendrerit vehicula, nisi leo auctor quam, nec vulputate est velit id odio. In hac habitasse platea dictumst.

 • Rozvoj vnútorného potenciálu
  More benefits from one theme.

  Curabitur pulvinar, lacus in hendrerit vehicula, nisi leo auctor quam, nec vulputate est velit id odio. In hac habitasse platea dictumst.

Prečítajte si čo o nás napísali klienti

REFERENCIE KLIENTOV

Image
Som naozaj vďačná za tento tebou vytvorený priestor pre moju boľavú dušu. Jemne si ma sprevádzala a otvárala mi cestu k sebe.Každé sedenie akoby otváralo inú tému a predsa som sa naučila že uhýbať pred sebou nie je cesta . Ďakujem
Hana
Image
Prišla som plná úzkosti a neistoty. Najväčším zážitkom bolo kraniosakrálne vyváženie. Po dlhej dobe sa moje telo uvolnilo už po prvom sedení. Nasledovali dalšie.. Pre mňa zážitok, prijímam aj to že táto skúsenosť ukázala že sa môžem a viem uvolniť. Čaká ma ešte práca ale nesmierne sa nato teším. Ďakujem
Linda
Team manager

Les plus typiques de la cause de la dysfonction sexuelle est une forte concentration de cette enzyme. La formule diffère quelque peu de la version initiale, mais il est principalement utilisé pour traiter les problèmes d’impuissance. La pilule bleue ne peut pas être pris avec d’autres médicaments utilisés pour traiter la dysfonction érectile questions en même temps. cialispascherfr24 Mais, les urologues et gynécologues ont des voix des doutes sur l’efficacité de Prelox, affirmant que ses avantages peut-être l’effet placebo.